Strony internetowe

Oferujemy projektowanie, przebudowę, wdrażanie oraz administrowanie stron internetowych.

Otrzymasz od nas gotowy projekt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb, który poprzedzą analiza oczekiwań i rynku oraz wersja robocza strony do przetestowania.

Nasz zespół zadba również o bezpieczeństwo Twojej strony za pomocą szyfrowania oraz poprawnego doboru serwera.

Każda stworzona przez nas witryna internetowa działa bezproblemowo na urządzeniach mobilnych dzięki technologiom responsywnym.

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe muszą przekładać się na zyski. To nic innego jak narzędzie, które pomaga Twojemu biznesowi osiągnąć sukces pod postacią jak najwyższych wskaźników sprzedaży.

Czym jest dobrze zaprojektowany sklep internetowy? Wszystko sprowadza się do tego by.. zrobić zakupy jak najszybciej, najprościej i najbardziej intuicyjnie.

Dla nas Twoja oferta musi wyprzedać inne, produkt musi być najbardziej atrakcyjny, a sklep internetowy nie mieć sobie równych.

W ramach współpracy trzymasz od nas gotowy projekt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb, który poprzedzą analiza oczekiwań i rynku oraz wersja robocza strony do przetestowania, w kolejnych krokach sprawimy, że Twój sklep osiągnie niepowtarzalny sukces.

Landing page

Czym są reklamy w które klikasz gdy przykują Twoją uwagę? Niczym innym jak drogą do Landing Page. To rodzaj stron internetowych, który jest idealnym narzędziem do generowania leadów, jak również finalizowania sprzedaży. Jest to niesamowicie proste i ważne rozwiązanie do którego kierowany jest potencjalny klient po kliknięciu na baner reklamowy. Dla nas ma nic bardziej istotnego niż zmiana „zainteresowanych” w Twoich klientów.

Social Media marketing

Chcesz.. czy nie.. 🙂 to obecnie najbardziej rozwijający się kanał marketingu internetowego. Nie bez przyczyny mówi się, że jeśli nie ma Cię w social mediach to nie istniejesz. Dlatego my chcemy aby o Twojej firmie dowiedzieli się wszyscy. Dzięki aktywnemu prowadzeniu profilów społecznościowych łatwiej jest znaleźć nowych klientów i dotrzeć do nich z ofertą. Facebook, Twitter, Linkedin, YouTube czy Instagram? Poprowadzimy je specjalnie dla Ciebie.

Content marketing/copy

Content, to jeden z najważniejszych elementów marketingu, który dobrze wykorzystany może przynieść wiele korzyści. Źle zorganizowany wręcz przeciwnie. To nic innego jak treść. Interesująca. Wartościowa. Zachęcająca. Przyciągająca uwagę. Unikalna

To narzędzie które, niepostrzeżenie, prowadzi do wzrostu sprzedaży i zyskania nowych klientów, wzrostu zaufania, podbudowania wizerunku i poszerzenia zasięgów.